shkarkime

Bajram Begaj shkarkon 25 punonjës të Presidencës

Presidenti Bajram Begaj ka shkarkuar këtë fundjavë 25 punonjës të administratës së presidentit. Burime për Euronews Albania konfirmojnë se 17 prej tyre...

Përplasjet që sollën shkarkimin e Gledis Nanos | 5 zhvillimet kryesore

Gazetari: Çështja e Ervis Martinajt, kulmi i përplasjeve mes Gledis Nanos dhe Ramës Gazetari Poli Hoxha thotë që konfliktet mes ish-Drejtorit...