shkelje rregullash rrugore

Shkelje në rregullat e qarkullimit, 19 shoferë të arrestuar, pezullohen 39 patenta

Gjatë javës së shkuar 19 shoferë janë arrestuar dhe janë proceduar penalisht për drejtim automjeti, në gjendje të dehur ose pa...