shoku

E rëndë në Agjentinë, 13-vjeçari rreh brutalisht për vdekje shokun e ngushtë

Argjentina është tronditur nga një krim brutal që ka për protagonist një të mitur 14-vjeçar. Joaquin Sperani u rrah për vdekje nga bashkëmoshatari dhe shoku i...

U gjet i vdekur me plumb në kokë, pas vëllait merret në hetim dhe shoku i shqiptarit

Policia italiane po vijon hetimet për vdekjen e 20-vjeçarit shqiptar Enriko Aliaj. Të dhënat paraprake tregojnë se ai ndërroi jetë nga...

EMRI| Vrasja në Kavajë, shoqërohet shoku i Habib Rexhës

Policia e Kavajës ka shoqëruar shtetasin Ervis Kurti, i cili transportoi me makinë 31-vjeçarin Habib Rexha pasi vrau Arjan Gosën 2...

“Po pinin kokainë në Laprakë”- Si u mundua shoku të fshihte vdekjen e 47-vjeçarit

Madjel Husa, është 47-vjeçarit i cili u arrestua këtë të premte në lidhje me viktimën që u gjet pa shenja jete...

“Shikimi më bëri të lumtur”- Shoku i Peles rrëfen momentin kur e kishte kundërshtar

Serginho Chulapa, një ish-futbollist brazilian i cili ka luajtur për Santos, por dhe skuadra të tjera, ka folur për ndarjen nga...