show

Bushati-Klosit: Për show zgjedhin Shqipërinë, për investime Serbinë

Gazetari Andi Bushati dhe deputeti i PS Blendi Klosi u përplasën në emisionin Now në Euronews Albania lidhur me protestën e...

5 mijë € bileta në koncertin e Noizy, Jonida Shehu tregon pse shkoi në ‘Alpha Show’

Në koncertin ‘Alpha Show’ të reperit Noizy, i mbajtur një ditë më parë në kryeqytet një biletë u shit deri në...