shperblim

Interi shpërblen lojtarët për kalimin në Ligën e Kampionëve

Presidenti i Interit, Steven Zhang, thuhet se e shpërbleu skuadrën e tij pasi siguruan kualifikimin në raundin e 1/16 të Ligës...

Nderi nuk paguhet, qeveria heq shpërblimin dhe ndan më vete dekoratat

Titujt e nderit që jepen nga Presidenti, Kuvendi, Qeveria dhe bashkitë nuk do të shoqërohen me shpërblime financiare për personat që...

Mbarëvajtja e ndeshjes Roma-Feynord, caktohet shpërblimi për 1000 policë

Mbarëvajtja e sigurisë në ndeshjen ndërkombëtare që u mbajt në Tiranë më 25 maj, Roma- Feynord, do të shpërblehet për rreth...

3 milionë lekë për kapjen e autorëve të atentatit me 3 viktima     

Policia e Shtetit ka vënë 3 milionë lekë në dispozicion të atyre që japim informacion për identifikimin e autorëve të masakrës...