shperthejne

VIDEO| Shpërthejnë fishekzjarrët në Kamzë, Rakip Suli përshëndet nga dritarja

Teksa janë numëruar vetëm, 2 qendra votimi në bashkinë Kamzë, mbështetësit e Partisë Socialiste kanë nisur festimet në rrugë. Njerëz të shumtë...

Shpërthejnë Bejko dhe Prençi: Alibeaj s’prodhon politikë, të japë dorëheqjen!

Roland Bejko, anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike komentoi gjetjet e sondazhit në Euronews Albania mbi pëlqyeshmërinë e liderëve. Duke iu...

Zjarr në depozitat e gazit në Porto Romano, evakuohen banorët

Një zjarr ka rënë në depozitat e gazit në zonën e Porto Romanos, në Durrës mëngjesin e së shtunës. Mësohet se është...