shperthimi

Pamjet e shpërthimit masiv në qendër të Milanos, evakuohet shkolla

Disa automjete morën flakë në qendër qytetit të Milanos pas një shpërthimi masiv, duke plagosur një person. Mediat italiane raportohnë se shpërthimi...

Shpërthen në flakë automjeti në autostradën Tiranë-Elbasan, detajet e para

Një automjet ka shpërthyer në flakë në autostradën Tiranë-Elbasan paraditen e kësaj të mërkure. Policia bën me dije se si pasojë e...

Shpërthimi nxjerr nga shinat trenin në kufirin rus

Një shpërthim në rajonin kufitar të Rusisë, Bryansk, bëri që një tren mallrash të dalë nga shinat të hënën, më 1...

Tymi mbulon bulevardin Dëshmorët e Kombit, shpërthen në flakë një automjet

Një automjet është përfshirë nga flakët në bulevardin Dëshmorët e Kombit, përballë Piramidës në kryqytet. Nga informacionet parparake nuk raportohet për persona...

I shpërthen bombula e gazit në banesë, dëmtohet 74-vjeçari

Një 74-vjeçar ka mbetur i dëmtuar lehtë si pasojë e shpërthimit të një bombule gazi në banesën e tij në qytetin...

Ashensori i shkatërruar, pamje nga shpërthimi në banesën e armiqëve të Vis Martinaj

Euronews Albania ka siguruar pamjet e ashensorit në pallatin e Mehmet Dukës, babait të vëllezërve Leonard dhe Erlis Duka, ku një...

Rrëfimi i trishtë i të riut: Pas atentatit i thashë bashkëshortes largohu prej meje

Julian Çela, sot themelues i Kombëtares Shqiptare të futbollit të të amputuarve, rrëfen periudhën e vështirë pas atentatit që ju bë...

Shpërthimi në mjetin e kreut të Rithemelimit në Vaun e Dejës, reagon Gazment Bardhi

Sekretari i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka reaguar në lidhje me shpërthimin me tritol në automjetin kryetarit të Rithemelimit në Vaun...

A ka fakte që shpërthimin e ka bërë qeveria? Balliu përgjigjet për rastin e Ndrecës

Shefi i Organizimit të Rithemelimit, Klevis Balliu, ka reaguar përmes një lidhjeje të drejtëpërdrejtë me Euronews Albania, në lidhje me shpërthimin...

Shpërthimi në Vaun e Dejës, flasin fqinjët: E kujtuam tërmet, s’jemi të sigurt

Kamera e Euronews Albania ka qenë këtë të martë në banesën e kreut të Rithemelimit në Vaun e Dejës, ndaj të...

Shpërthimi në mjetin e Ndrecës, Berisha: Policia në Vaun e Dejës, si seksion i PS

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar në lidhje me shpërthimin me tritol të vendosur në makinën e kreut të Rithemelimit në Vaun...

Shpërthim i fuqishëm me lëndë plasëse në një dyqan në qendër të Athinës

Një shpërthim me lëndë plasëse ka tronditur Athinën në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte. Shpërthimi i fuqishëm shkatërroi...

E rëndë/ Shpërthen furnela me gaz, ndërron jetë gruaja

Një ngajrje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Durrësit, ku një grua ka ndërruar jetë pas shpërthimit...

Shpërthimi me tritol në Sarandë, flasin banorët: Thamë se ra pallati

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur Sarandën në orët e para të mëngjesit. Një hotel është hedhur në erë me lëndë...

VIDEO/ Tymi mbulon qytetin, momenti live i shembjes me tritol të hotelit në Sarandë

Euronews Albania ka mundur të sigurojë videon e shpërthimit të hotelit "Bizanti" në qytetin e Sarandës. Nga pamjet shihet se shpërthimi ka...

Shpërthim në Mitrovicën e Veriut, dëmtohet një banesë dhe një automjet

Një shpërthim ka ndodhur ditën e djeshme në Mitrovicën e Veriut në Kosovë. Sipas policisë së Kosovës denoncimi është bërë përpara...