shqiponja

Plagosi efektivin e Shqiponjave| Policia në kërkim: Me bluze gri dhe kapele të zezë

Klerent Bozhanaj, 42-vjeçari që plagosi efektivin e Shqiponjave, inspektor Edlir Alleshin këtë të mërkurë është shpallur në kërkim nga policia. Për kapjen...

FNSH dhe Shqiponjat në Nikël e Tapizë, 100 efektivë në kërkim të kriminelëve

Mëngjesin e së shtunës forca te shumta policore kanë zbarkuar në zonat e Niklës dhe të Tapizës. Burime për Euronews Albania...

FNSH dhe “Shqiponja” në terren/ Digjen mijëra bimë kanabis në veri, 8 në kërkim

210 forca policore janë përfshirë në një operacion antidrogë të shtrirë në veri të Shqipërisë. Efektivë nga “Shqiponja” dhe FNSH-ja kanë monitoruar...

I morën 100 euro shoferit, arrestohen efektivët e “Shqiponjave”

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore në Tiranë ka arrestuar në flagrancë 2 punonjës policie, të dyshuar për kryerjen e veprës penale “Korrupsion...

Prova të reja për Pjerin Xhuvanin, kërkohet arrestimi i efektivëve të ‘Shqiponjave’

Prokuroria ka zbuluar prova të reja për vrasjen e Pjerin Xhuvanit, ngjarje e ndodhur 2 vite më parë në qytetin e...

Protestë kundër projektit për transformimin e sheshit të Flamurit në Vlorë

Një grup qytetarësh vlonjatë, por edhe të ardhur nga qytete të tjera të Shqipërisë kanë protestuar të dielën në Vlorë kundër...