shtepi botuese

Berisha: Do heqim taksat për shtëpitë botuese, për shtypshkronjat do t’i ulim

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha thotë se kjo forcë politike, nëse vjen në pushtet, do të heqë taksat për shtëpitë...

Rita Petro e hapur për një dashuri të re pas humbjes së partnerit 

Mëngjesi i Rita Petros nis me kafenë e mëngjesit, gjimnastikën, pikturat dhe kujdesin për kopshtin e saj shumëngjyrësh. Guximtare me penën e...