shullazi

Luftar Reçi dëshmon sot kundër Shullazit, ‘blindohet’ GJKKO. Nuk lejohen kamerat

Gjykata e Posaçme mbyll dyert për mediat gjatë dhënies së dëshmisë të të penduarit Luftar Reçi në procesin ndaj Emiljano Shullazit,...

“Po më çoni mes ujqërve” Reçi s’shkon në gjykatë, Shullazi: Silleni, ta shohim në sy

Dështon për herë të tetë marrja e dëshmisë së Luftar Reçit për vrasjet e vitit 2005 të Vajdin Lames dhe Klodian...

Dështon ballafaqimi Reçi-Shullazi, i penduari kërkon t’i japë deklarimet në Skype

Dështon për të 5-tën herë radhazi ballafaqimi mes të penduarit të drejtësisë Luftar Reci dhe të pandehurve Viktor Ymeri, Emiljano Shullazi,...

Dështon sërish përballja e Reçit me Shullazin në gjykatë, “shkak” Plarent Dervishaj

Dështon për të katërtën herë radhazi përballja e të mbrojturit të drejtësisë, Luftar Reçi me të pandehurit, Viktor Ymeri, Emiljano Shullazi,...

Emiljano Shullazi del nga regjimi i izolimit 41 bis

Emiljano Shullazi ka lënë qelitë e 41 bis pasi i ka përfunduar afati i izolimit. Bashkë me të regjimin e posaçëm...

Shullazi nën masa të rrepta sigurie, nga spitali i burgut në qelitë e 41 bis

Emiliano Shullazi është transferuar nga spitali i burgut ku pak ditë më parë kreu një ndërhyrje kirurgjikale, në qelitë e 41...

Gjykata e Lartë rikthen për shqyrtim ankimimin e Shullazit për regjimin 41 bis

Gjykata e Lartë ka rikthyer për shqyrtim ankimin e Emiljano Shullazit për regjimin 41 bis. Shullazi u ankua Apel, por kërkesa e...

Shiste drogë te ish-Parku, policia arreston nipin e Emiliano Shullazit

Policia arrestoi një 23-vjeçar pasi shiste kanabis në Tiranë. 23-vjeaçari Leonardo Zela u kap në flagrancë ndërsa shiste kanabisin në zonën e...