sigurie

Laboratori i drogës në Shkodër, jepen masat e sigurisë për 16 të arrestuarit

Gjykata e Shkallës së Parë në Shkodër ka dhënë masat e sigurisë për 16 të arrestuarit në mega operacionin "Qarku" pak...

Haxhiu për fjalimin e Ramës në OKB: Shtet i vogël me fuqinë e fjalisë së madhe

Në cilësinë e drejtuesit të Këshillit të Sigurimit në OKB-së, kryeministri Rama tha të enjten se thirrjet për dhunë dhe mohimi...

Rama takon sekretarin e OKB: Nesër marrim presidencën e Këshillit të Sigurimit

Kryeministri Edi Rama është sot i pranishëm në Nju Jork, pasi Shqipëria merr më 1 qershor presidencën e Këshillit të Sigurimit...

Voltana Ademi reagon pas shpërthimeve me tritol në Shkodër

Dy shpërthimet me tritol në qytetin e Shkodrës janë komentuar edhe nga kryetarja në ikje e Bashkisë, Voltana Ademi. Për të,...