skafet

A duhet të ndalohen skafet dhe motorët e ujit? Sondazhi në Euronews Albania

Ngjarja e ndodhur 1 javë më parë në plazhin e Potamit, në Himarë, ku një 7-vjeçare humbi jetën e përplasur nga...

Zhbllokohen skafet me dokumente të rregullta, policia: S’tolerojmë askënd

Policia kufitare e Vlorës ka liruar të gjitha mjetet lundruese që kanë paraqitur dokumentacion të rregullt. Ata janë rikthyer në lundrim, por me...

Protestë kundër bllokimit të mjeteve lundruese, pronarët: Jemi kredimarrës

Pronarë dhe administratorë të mjeteve lundruese dhe detare kanë protestuar të shtunën përpara policisë kufitare në Vlorë, kundër bllokimit të lundrimit...