skenar

Sali Berisha shpalos skenarin e 3 marsit: Do protestojmë kudo që shkon Rama

Duke iu kërkuar mbështetësve të tij durim për revolucionin e nisur prej disa javësh për të rrëzuar kryeministrin Rama, Sali Berisha...

Spahiu: Atentati ndaj Berishës, skenar për të prishur dasmën evropiane në Tiranë

Juristi Kreshnik Spahiu thotë se sulmi ndaj Sali Berishës ditën e samitit në Tiranë ishte një skenar për të prishur atmosferën...

Eksperti i IT: Çfarë ndodh nëse shqiptarët tërheqin të gjitha paratë nga bankat

Eksperti i IT, Said Duleviç deklaroi se ndër skenarët që mund të ndodhin nëse bankat e nivelit të dytë do të...

Sot opozita në protestë, Berisha nuk përjashton asnjë skenar

Këtë të shtunë, në orën 16:00 do të mbahet protesta kombëtare e opozitës para Kryeministrisë. Për mbarëvajtjen e protestës, do të jenë...

A do futen protestuesit në Kryeministri? Berisha tregon skenarin për 12 nëntorin

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka folur në lidhje me protestën që do të mbahet më 12 nëntor para Kryeministrisë. I...

‘Brenda spektrit të mosbindjes civile’, Berisha tregon skenarin e protestës

Tetë ditë para protestës kombëtare që Partia Demokratike ka thirrur në Tiranë para kryeministrisë, Sali Berisha foli për skenarët e mundshme...

‘Hakmarrje politike se kritikova Ramën’, flet babai dhe avokati i Gentian Malindit

Ilir Malindi, babai dhe avokati i Gentian Malindit i arrestuar si porositësi i 137 kg kokaine nga Ekuadori 2 vjet më...

Abazoviç: Për mua po përgatisin të njëjtin skenar si për Gjinçiç 

Kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç, në seancën e kontrollit në Komisionin e Sigurisë tha se një diplomat i huaj...

Skenari për vrasjen e Bashës, i përfshirë një ish-luftëtar xhihadist | 5 zhvillime

Kush donte ta vriste Lulzim Bashën, një prej tyre ish-luftëtar xhihadist në Siri 3 persona rezultojnë të përfshirë si të dyshuar...