skenari

Ja skenari i vetëm si mund të arrestohet Putin pas urdhrit nga Gjykata Ndërkombëtare

Gjykatës Ndërkombëtare Penale ka lëshuar një urdhër arresti ndërkombëtar ndaj rus, Vladimir Putin. Gjykata e ka akuzuar Putinin për kryerje të krimeve...

Çfarë duhet të bëjë lidershipi i PD nëse përsëritet skenari i 6 marsit?

Partia Demokratike zyrtare do të garojë e vetme në zgjedhjet e 14 majit, ndërkohë KQZ refuzoi të regjistronte Sali Berishën në...

Zbulohet skenari i PS nëse PD bllokon sërish foltoren e Kuvendit

Partia Socialiste ka mbledhur këtë të hënë grupin parlamentar ku është diskutuar për seancën plenare të kësaj jave. Burime bëjnë me dije...

Prapaskenat e goditjes së Berishës, Noka: Skenar Rama-Çuçi, ja informacionet që kam

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka thotë se vërtetimi mjeko-ligjor për shëndetin mendor të 31-vjeçarit Gert Shehu është e falsifikuar dhe...