skuader

Asnjë skuadër shqiptare nuk e kalon raundin e parë në Champions

Ballkani i ka dhënë lamtumirën ligës së kampionëve, duke bërë që asnjë skuadër shqiptare të kalojë raundin e parë kualifikues. Të...

Ronaldo mesazh kritikëve, portugezi shkëlqen me Al Nassr

Cristiano Ronaldo u është përgjigjur në mënyrën më të mirë kritikëve të cilët kanë shpërthyer ndaj tij në ditët e fundit....

Mesfushori i Arsenalit shumë afër largimit nga klubi

Kur kanë mbetur edhe pak orë deri në mbyllje të merkatos dimërore të transferimeve, Arsenali siguroi shërbimet e mesfushorit të Chelseat,...

U diagnostikua me kancer që 3 vjeç, sot adoleshente dhe kapitene skuadre

Një adoleshente e cila u diagnostikua me kancer kur ishte e vogël dhe për pasojë e ka njërën këmbë 3 centimetra...

Me kë janë tifozë shqiptarët? Barometri zbulon preferencat për skuadrat e mëdha

Shqiptarët kanë treguar skuadrën e tyre të zemrës në kampionatin botëror të futbollit. Të pyetur nga Barometri në Euronews Albania, Brazili...

200 milionë euro në sezon, Ronaldo drejt skuadrës në Arabinë Saudite

Cristiano Ronaldo është gati të firmosë kontratën me ekipin Al-Nassr. Gazeta spanjolle ‘Marca’ publikoi të hënën detaje nga marrëveshja mes yllit...

Nuk ndalet Skënderbeu, skuadra e femrave në volejboll mposht 3-0 Teutën në kampionat

Skënderbeu në volejboll për femra nuk njeh konkurrencë. Korçaret fituan dhe ndeshjen e radhës ndaj Teutës së Durrësit, e vlefshme për...