snajper

Arian Çani tregon kush është politikani “snajper” i PD që mund të surpizojë

Gazetari Arian Çani tha në emisionin Now në Euronews Albania se minimumi deri në 2029 në krye të pushtetit do jetë...

Të armatosur në tarracën e qendrës tregtare, si po ruhet parlamenti

Seanca plenare e kësaj të enjteje pritet të jetë aspak normale, me opozitën që do të protestojë në ambientet e jashtme...

Samiti BE-BP, forcat e policisë me snajper mbi godinën e Politeknikut

Në kuadër të mbajtjes së samitit të Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit Perëndimor, forcat e policisë ndodhen në gatishmëri për...

Vrasja e Reçit, i merret ADN-ja ish-efektivit të RENEA të kapur me snajper

Gjykata e Lezhës ka pranuar kërkesën e prokurorisë për të marrë kampionet e ADN-së së ish-efektivit të RENEA-s Remal Rada dhe...

Vritet gjenerali i shtatë rus në Ukrainë

Gjenerali rus, gjenerallejtënant Yakov Rezantsev është vrarë në një sulm në afërsi të qytetit jugor Kherson, sipas Ministrisë së Mbrojtjes së...