sondazhe e ps

“Shqiptarët kanë halle”, Toni Gogu tregon lëvizjet e Ramës

Deputeti i Partisë Socialiste, Toni Gogu u shpreh në emisionin “Review” në Euronews Albania se shqiptarët kanë halle dhe prandaj kryeministri...