spiropali

Spiropali thirrje për bashkim: Nuk është koha për të sulmuar qeverinë

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali komentoi në Euronews Albania gjendjen e sistemeve në Shqipëri pas sulmeve kibernetike. Ajo...

Spiropali: Hakerat s’ia dolën dot me Shqipërinë, duhet mbrojtje e përhershme

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali deklaroi për Euronews Albania se duhen sisteme të forta për të përballuar...

‘Se çfarë bëj unë, e di unë”, Tabaku përplaset me Spiropalin

Ministrja e Shtetit Elisa Spiropali ka debatuar ditën e sotme në Kuvend me deputeten demokrate Jorida Tabaku. Në një kohë që po flitej...

Spiropali: Janë bërë pis të gjithë e drejtësia s’ka vepruar

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali tha se mazhoranca nuk do të kundërshtojë kurrë vendime gjykatash që bien...

Pse nuk i kërkohet SPAK të hetojë Vangjush Dakon, si përgjigjet Spiropali

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali tha e mazhoranca ka fakte dhe dosje konkrete të depozituara nga Kuvendi...