stresi

Propozimi i mjekut: Fundjava të gjata pushimi që të reduktohet stresi i punës

Neurokirurgu Artid Lame thotë se edhe në Shqipëri, punonjësit duhet të marrin fundjava të gjata pushimi që të reduktohet stresi, ashtu...

Dervishi: Si e vranë qenin e parë të anti-drogës në Shqipëri

Gazetari Ferdinand Dervishi ka treguar sesi ka nisur për herë të parë gjurmimi i drogës në vitin 1998 në Durrës. Në emisionin...

70 për qind e njerëzve stresohen në vendin e punës, thotë sociologu

Sociologu Gëzim Tushe thotë se shqiptarët vuajnë ende mentalitetin e trashëguar nga sistemi totalitar se përgjegjësia për individin nga lindja në...

Noizy zbulon mesazhin e të ëmës pas koncertit

Noizy u përlot disa herë gjatë koncertit “Alpha Show” dhe ndër arsyet kryesore ishte nëna e tij. Mesazhet që ajo i dërgonte...

Sherri me Stresin, Noizy flet për personin e plagosur rëndë para disa vitesh

Noizy foli për herë të parë në Euronews Albania për një plagosje që ka ndodhur vite më parë. Sipas tij fansat e...