sudia

Meta firmos protokollin për anëtarësimin e Suedinë dhe Finlandës në NATO

Presidenti Ilir Meta ka firmosur këtë të diel protokollin për anëtarësimin e Finlandës dhe Suedisë në NATO. “Anëtarësimi i këtyre vendeve mike...