sulm kamikaz

9 ushtarë pakistanez humbasin jetën nga një sulm vetëvrasës

Së paku nëntë ushtarë pakistanezë janë vrarë dhe 20 të tjerë janë plagosur nga një sulm vetëvrasës që kishte në shënjestër...

6 viktima dhe 11 të plagosur nga sulmi kamikaz në Kabul

6 persona kanë humbur jetën dhe 11 të tjerë kanë ngelur të plagosur gjatë një shpërthimi të një bombe në një...