Supersfida

Supersfida Manchester City-Liverpool, Haaland mungesa e madhe

Premier League angleze rikthehet me 7 përballje këtë të shtunë, teksa spikat superndeshja Manchester City-Liverpool. Qytetarët e udhëhequr nga tekniku Pep...

Supersfida PSG-Bayern, francezët rikuperojnë dyshen Messi-Mbappe

Park de Princ pret sot përballjen e yjeve botërorë të futbollit, aty ku Messi, Mbape e Nejmar përballen me Sane, Myler...

Supersfida Partizani-Vllaznia, Kolela vlerëson kuqeblutë, Vllaznia gati për revansh

Superliga shqiptare rikthehet në vitin 2023 me 5 sfida interesante, teksa kryendeshja e javës mbetet ajo mes Partizanit dhe Vllaznisë. Në...