tabaka

VIDEO-LAJM/ Qytetari në Lezhë sfidon përmbytjen me tabaka për të transportuar kafet

Moti i keq ka përfshirë pjesën më të madhe të territorit të vendit me reshje të dendura shiu dhe bore, kryesisht...