tallese

Bushati: Zgjedhja e presidentit, edhe më tallëse se anketimi për kanabisin

Analisti Andi Bushati e konsideron si qesharake dhe tallëse, procedurën e ndjekur nga mazhoranca për zgjedhjen e presidentit të ri. Në emisionin...