Taulnat balla

Balla: Kërkoj bashkëpunimin e qytetarëve në operacionet kundër armëmbajtjes pa leje

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka përshëndetur aksionet e fundit të Policisë së Shtetit dhe Agjencisë së Mbikëqyrjes Policore kundër fenomenit...

“Çfarë na tha Kim”, Balla: SPAK të fillojë hetimet për financimet ruse në PD

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialist, Taulant Balla, në një deklaratë për mediat tha se SPAK duhet të fillojë hetimet...

“Vetëm qeveria nuk ka gabime”, Mëhilli replika me Ballën për inceneratorët

Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla ka replikuar me moderatoren e emisionin “Now” Erla Mëhilli për temën e inceneratorëve. Moderatorja...