te lenduar

Aksident në bypass-in e Fierit, makina përmbyset në mes të autostradës

Një aksident ka ndodhur rreth orë 15:00 të së mërkurës në bypass-in e Fierit, ku një makinë tip “Mazda” është përmbysur...

Dy makina përplasen “kokë më kokë” në Gramsh, 3 të lënduar

Dy automjete janë përplasur rreth orës 14:00 të së martës në Gramsh. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kaçivel. Si pasojë e aksidentit...

VIDEO| Makina “fluturon” jashtë rruge, humb jetën 15-vjeçari, 1 i plagosur rëndë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Korçë, në aksin rrugor Dishnicë – Çiflig mesditën e kësaj të premteje. Si pasojë një...

Makina përplas motorin në Maminas, dy të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur në zonën e Maminasit këtë të enjte, ku bëhet me dije se një motomjet është...

Përplasen dy makina në Pogradec, 3 të lënduar

Dy makina tip "Benz" dhe “Golf” janë përfshirë në një aksident në aksin rrugor Pogradec-Qafë Thanë. Ngjarja ka ndodhur këtë të hënë...

Aksident në Lushnje, 6 të lënduar

6 persona janë lënduar nga një aksident në aksin rrugor Fier-Lushnjë, në fshatin Pirrë. Ngjarja ndodhi të dielën rreth orës 20:30. Një...

Aksident me dy të lënduar në Pogradec

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Korçë-Pogradec rreth orës 15:10 të së dielës. Dy automjete tip "Volkswagen" janë përplasur dhe si...

Aksident në Tiranë, 3 të lënduar

Një aksident me tre të lënduar është shënuar të hënën në mbrëmje në Tiranë. Burime për Euronews Albania konfirmojnë se ngjarja ka...

4 të lënduar nga moti i keq në Gjilan

Tre persona kanë pësuar lëndime trupore në qytetin e Gjilanit pasi një vinç ka rënë mbi veturën me të cilën po...

Katër policë të lënduar nga protesta në Shkup, thotë ministri maqedonas

Ministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski deklaroi se 4 policë janë lënduar, si pasojë e protestës...

I riu i arrestuar për dhunë në familje, viktima nga zjarri në komisariat

Arben Mici, 26 vjeç, banues në Çerkezë është personi që humbi jetën pas zjarrit të rënë mbrëmjen e së shtunës në...