te plagosur

Përplasen trenat në Indi, 50 të vdekur dhe 300 të plagosur

Së paku 50 persona kanë vdekur dhe 300 janë shtruar në spital në Indi, pasi një tren me pasagjerë doli nga...

Viktima dhe të plagosur nga bombardimet ruse në Ukrainë

Të paktën tre persona u vranë dhe disa të tjerë u plagosën nga bombardimet e lëshuara nga forcat ruse në kryeqytetin...

Sulme me thikë dhe armë zjarri në qendër të Japonisë, tre të vdekur

Tre persona janë vrarë si pasojë e sulmeve me thikë dhe të shtënave me armë zjarri në qendër të Japonisë. Sulmuesi...

Aksidenti në Qafë-Thanë, flet shoferi i autobusit: Mjeti më preu rrugën

Shoferi i autobusit që u përplas me makinën pasditen e sotme në Qafë-Thanë tregoi detaje nga aksidenti që mbetën të plagosur...

Shpërthim i madh në qendër të Milanos, 4 të plagosur

Katër persona u plagosën nga shpërthimi i ndodhur të enjten në qendër të Milanos. Video nga vendi i ngjarjes tregojnë disa makina...

VIDEO| Pamje nga aksidenti me 2 të plagosur në Tiranë, “Audi” hyri kundërvajtje

Një aksident me pasojë plagosjen e 2 personave u shënua paraditen e sotme në Sauk, pasi një autobus urban u përplas...

Dy të plagosur nga një sherr në TikTok, policia arreston një nga autorët

Dy të rinj kanë mbetur të plagosur me armë zjarri në Durrës pas një sherri që kishin me një person të...

Dhjetëra të vdekur dhe qindra të plagosur në një rrëmujë në Jemen

Të paktën 85 persona vdiqën dhe më shumë se 300 u plagosën në Sanaa, kryeqytetin e Jemenit, gjatë një rrëmuje, njoftoi...

1 viktimë dhe 3 të plagosur, makina ra nga mbikalimi sipër një makine tjetër

1 viktimë është regjistruar mbrëmjen e kësaj të enjteje nga një aksident i rëndë në Tiranë. Një makinë e cila ka ardhur...

Pamje nga vendngjarja, identifikohet njëra viktimë dhe të plagosurit në Paskuqan

Dy gra kanë humbur jetën dhe disa persona janë plagosur nga të shtënat me armë në një banesë në Paskuqan. Ramazan Hutra,...

Aksident me 3 të lënduar në aksin rrugor Korçë-Maliq

Tre persona kanë mbetur të plagosur në një aksident të shënuar mbrëmjen e së premtes në aksin rrugor Korçë- Maliq. Të...

Australi | Përplasen dy helikopterë, viktima e të plagosur

Katër persona kanë vdekur në një aksident ajror, teksa dy helikopterë u përplasën pranë Seaworld në Bregun e Artë të Australisë. Policia...

Francë | Godina 7-katëshe përfshihet nga flakët, 10 viktima dhe 14 të plagosur

10 persona, mes të cilëve 5 fëmijë të moshave nga 3 në 15 vjeç, kanë humbur jetën si pasojë e një...

VIDEO| Shpërthim i fortë në Stamboll, disa të plagosur 

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mesditën e të dielës në rrugën Istiklal të Stambollit. Në këtë pjesë të qytetit janë dërguar...

Aksident në Fier, 3 të plagosur

Një aksident ka ndodhur rreth orës 09:40 të së shtunës në vendin e quajtur "Qafa e Lalarit" në Fier. Dy mjete tip...

1 viktimë dhe 3 të plagosur nga të shtënat në një restorant në Bosnje Hercegovinë

Të shtëna masive u dëgjuan pak para mesnatës së të shtunës në një restorant afër Zvornikut, në Bosnje Hercegovinë. Një person ka...