te shtena

Disa të vrarë nga të shtënat me armë zjarri në Roterdam

Dy incidente me të shtëna armësh në Roterdam kanë rezultuar në një numër të paspecifikuar të viktimave, tha policia më 28...

Terror në Greqi, pamje nga atentati ku u vranë 6 persona

Të shtënat me armë zjarri tronditën pasditen e së hënës Athinën. Policia ka bërë me dije se 6 persona kanë mbetur...

Të shtëna në një shkollë të mesme në Oklahoma, vritet 1 adoleshent, plagosen 2

Një adoleshent u vra dhe dy persona u plagosën nga të shtënat gjatë një ndeshje futbolli në shkollë të mesme në...

Të shtëna me armë zjarri në Shëngjin, plagosen dy të rinj (Emrat)

Të shtëna me armë zjarri raportohet të kenë ndodhur në Shëngjin mbrëmjen e kësaj të enjteje. Burime bëjnë me dije se pas...

Braktisi BMW-në dhe u largua, kush është personi që qëlloi me armë në Sarandë

Personi që shkaktoi të shtënat me armë në Sarandë dyshohet te jete Klaudio Qendro, 23 vjeç banues në Delvinë, i arrestuar...

Të shtëna me armë zjarri në Sarandë

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar këtë të martë në qytetin bregdetar të Sarandës. Ngjarja ka ndodhur në lagjend nr. 1...

Të shtëna me armë në drejtim të policisë në Veri të Kosovës, 5 të arrestuar

Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona në Zubin Potok të cilët nuk i janë bindur policisë për të ndaluar dhe...

Të shtëna me armë në Korçë, konfliktohen 2 vëllezër me një të tretë

2 vëllezër në Korçë janë në kërkim pasi njëri prej tyre qëlloi me armë zjarri në ajër. Kjo ndodhi pasi ata u...

Zyrtarët rusë: Dy të vrarë nga granatimet ukrainase në një rajon të Rusisë

Dy persona janë vrarë nga granatimet ukrainase në fshatin rus, Chausy, në rajonin Bryansk në kufi me Ukrainën, ka thënë guvernatori...

Të shtëna me armë në Fier| Plagoset një person, autori në kërkim

Të shtëna me armë janë dëgjuar orët e para të mëngjesit të së dielës në Fier. Një 30-vjeçar plagosi një 33-vjeçar...

Të shtëna me armë në Shkodër, arrestohet 31-vjeçari

Policia ka arrestuar një 31-vjeçar në Shkodër, i cili ka qëlluar me armë zjarri në ajër. Pistoleta dhe municioni luftarak janë sekuestruar...

EMRI| Policia në ndjekje të 18-vjeçarit, plagosi 30-vjeçarin

Një 18-vjeçar në Shijak është shpallur në kërkim pasi plagosi me armë zjarri një 30-vjeçar pas një konflikti për motive të...

Të shtëna me armë zjarri në Shijak, 1 i plagosur

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mesditën e kësaj të shtune në Shijak, ku si pasojë 1 person ka mbetur...

Konflikt mes të rinjve në Elbasan, raportohet për të shtëna me armë

Policia e Elbasanit ka shpallur në kërkim dy persona të cilët u konfliktuan për motive të dobëta me dy vëllezër dhe...

Të shtëna në Teksas, 3 të vrarë dhe 8 të plagosur

Tre persona u vranë dhe tetë u plagosën në një të shtëna në Fort Worth të Teksasit, thanë zyrtarët. Të shtënat u...

EMRAT| Viktima në Krujë ishte për vizitë te nipi, gjendet një automjet duke u djegur

Në fshatin Larushk, Krujë është shënuar një ngjarje e rëndë në të gdhirë të së martës. Rreth orës 00:15 në oborrin e...