tegu

VIDEO/ Me shpejtësi ‘skëterrë’, publikohet momenti kur Audi A8 fluturon në mbikalim

Euronews Albania ka siguruar një tjetër video, nga aksidenti i rëndë që ndodhi mbrëmjen e së enjtes në rrethrrotullimin e Saukut,...

Rreth-rrotullimi i Saukut “njollë e zezë”, aksidenti me 2 viktima, i pari pas hapjes

Një aksident i rëndë me dy viktima ndodhi mbrëmjen e kësaj të enjteje tek nënkalimi i TEG-ut. Bëhet fjalë për aksidentin e...

Audi “fluturoi” nga mbikalimi mbi makinën në autostradë, pamjet pas aksidentit

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ndodhi këtë të enjte rreth orës 18:00 në Tiranë. Euronews Albania ka siguruar pamjet pak...

1 viktimë dhe 3 të plagosur, makina ra nga mbikalimi sipër një makine tjetër

1 viktimë është regjistruar mbrëmjen e kësaj të enjteje nga një aksident i rëndë në Tiranë. Një makinë e cila ka ardhur...

Devijohet trafiku për një javë te mbikalimi i TEG-ut

Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar qytetarët se për një javë do të devijohet trafiku te mbikalimi i TEG-ut. Prej datës 15 deri...