tentoi

Tentoi të nxirrte mbi 18 mijë euro të padeklaruara nga Shqipëria, procedohet greku

Policia kufitare në Kakavijë ka nisur procedimin penal ndaj një 53-vjeçari grek për modeklarim të të hollave. gjatë kontrollit të automjetit me ...

Tentoi të vrasë biznesmenin me 1 kg tritol, 25 vjet burg për Astrit Sinanajn

Gjykata e Apelit ka konfirmuar sot dënimin e dhënë nga Gjykata e Elbasanit me 25 vite burg për Astrit Sinanajn, i...

Tentoi të vriste me armë gjahu një shtetas në lokal, arrestohet 48-vjeçari

Policia e Tiranës ka parandaluar një ngjarje kriminale, ndërsa në pranga ka rënë një 48-vjeçar. Shtetasi E. P., 48 vjeç është arrestuar...

EMRI| Tentoi të vriste prindërit e ish-gruas, ekstradohet nga SHBA shqiptari 

Një shtetas shqiptar i dënuar me 25 vjet burg për plagosje të dyfishtë është arrestuar dhe më pas ekstraduar nga SHBA. Në...

Tentoi të digjte 16-vjeçaren, lihet në burg Ardit Çela, lirohen dy miqtë e tij

Tre të rinjtë që u arrestuan se tentuan të digjnin me benzinë një 16-vjeçare kanë dalë para Gjykatës së Tiranës. Ardit Çela...