teologu

Foshnja me 26 gishtërinj, teologu: Ky është mëkat i trashëguar i familjes

Prindërit e një foshnje që ka lindur në Indi me 26 gishtërinj e kanë quajtur atë rimishërimin e një perëndeshë hindu. Vajza e vogël, e cila ka lindur...

“Varri ruhej nga 16 ushtarë”- Teologu: Krishti vdiq vullnetarisht, 6 orë në Kryq

Temë e emisionit “Goodmorning Albanians” në Euronews, këtë të premte, ishte festa e Pashkëve ortodokse dhe simbolika e kryqëzimit të Krishtit. I...

Godet teologu: Varrimi bëhet për 24-orë sepse ka raste që janë ringjallur

Teologu Miron Çaku ka zbuluar në emisionin "Goodmorning Albanians" në Euronews arsyet se pse trupi i një personi të vdekur mbahet...

Kur lindi në të vërtetë Krishti? E zbulon teologu

Teologu Miron Cako deklaroi gjatë një interviste për Euronews Albania se dita e lindjes së Krishtit mendohet të mos jetë 25...

Habit teologu islam: Viti i Ri duhet festuar çdo ditë, jo vetëm në 1 janar

Teologu islam Neki Kaloshi tha në emisionin Good Morning Albanians në Euronews Albania se çdo ditë duhet festuar si një vit...