thike

Vritet me thikë 19-vjeçari nga Kosova në kufirin Serbi-Kroaci

Një 19-vjeçar nga Kosova ka humbur jetën të martën pas një sulmi me thikë në zonën e Batrovcit në Serbi, pranë...

Plagosje me thikë në Korçë

Një person ka mbetur i plagosur me thikë në Korçë të dielën. Ngjarja ka ndodhur në unazën e qytetit. Sipas informacioneve paraprake,...

Arrestohet 49-vjeçari, plagosi me thikë kushëririn

Një 49-vjeçar është arrestuar pasi plagosi me thikë kushëririn e tij gjatë një konflikti për motive të dobëta. Mjeti prerës është sekuestruar,...

Plagosi me thikë 24-vjeçarin gjatë konfliktit në lokal, arrestohet autori

Një 22-vjeçar është vënë në pranga nga policia në Pogradec pasi ka plagosur me mjet prerës një shtetas tjetër pas një...

Sulm me thikë në Norvegji, një student plagos dy profesorë në universitet 

Dy profesorë janë plagosur me thikë sot në ndërtesën e universitetit në Oslo, njoftoi policia norvegjeze. Studenti i dyshuar për sulmin është...

Vetëplagoset me thikë 46-vjeçari në Pukë, dyshimet e para

Një 46-vjeçar në Pukë ka plagosur veten me thikë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:40 të së mërkurës dhe shtetasi me inciale...

Në mbështetje të 21-vjeçares, i dashuri e masakroi me thikë, gjykata e quan lëndim

Bullgaria u trondit pas një rasti tjetër dhune në familje. Ky burrë ka sulmuar brutalisht ish të dashurën e tij. Gruaja...

Dhunoi dhe kanosi me thikë vajzën e tij të mitur, arrestohet 50-vjeçari

Një 50-vjeçar ka dhunuar dhe ka kërcënuar me thikë vajzën e tij të mitur 17-vjeçare. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin...

Sulm me thikë një kopsht fëmijësh në Kinë, 6 të vrarë

Të paktën gjashtë persona janë vrarë dhe një është plagosur në një sulm me thikë në një kopsht fëmijësh në provincën...

Goditi me thikë 34-vjeçarin, shpallet në kërkim autori

Një 51-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia pasi goditi me thikë një 34-vjeçar. Ngjarja ndodhi këtë të mërkurë në afërsi të...

Plagosi me thikë 20-vjeçarin, arrestohet i mituri në Tiranë

Një 17-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi goditi me thikë një shtetas. Policia tha se 17-vjeçari ditën e sotme, rreth...

U masakrua me thikë nga burri, niset me helikopter drejt Tiranës gruaja

Është nisur me urgjencë drejt Tiranës, Marjola Myrtollari, 36-vjeçarja nga Korça, e cila u plagos me thikë dy ditë më parë...

Plagosje me thikë në Tiranë, arratiset autori

Një person ka goditur një 24-vjeçar me thikë këtë të shtunë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën "Dine Hoxha", ndërsa autori...

EMRI| Plagosje në Sarandë, qëllohet me thikë në kokë dhe brinjë një 54-vjeçar

Një plagosje me thikë ka ndodhur këtë të shtunë në qytetin e Sarandës, ku burime bëjnë me dije se i lënduar...

U zunë për motive banale, 49-vjeçari qëllon me thikë të vëllanë

Një 49-vjeçar është arrestuar ga policia e Elbasanit pasi plagosi me thikë vëllain e tij pas një konflikti për motive të...

EMRI| Vritet me thikë në mes të rrugës 33-vjeçari shqiptar në Itali

Një i ri shqiptar është vrarë me thikë nga një bashkëkombës i tij mbrëmjen e së mërkurës në Calcinato, Itali. Mediat italianë...