tifoz

VIDEO| Tifozi ndërpret ndeshjen e tenisit, i vë flakën vetes

Në “O2 Arena” të Londrës u zhvillua një turne tenisi i cili shënjoi dhe ndeshjen e fundit të zviceranit Roger Federer. Pak...

VIDEO| Tifozi kalon arrest kardiak gjatë ndeshjes, portieri e ndihmon

Në minutat e fundit të ndeshjes Barcelonë-Cadiz një incident ka tronditur stadiumin. Një tifoz ka pësuar arrest kardiak dhe ndeshja është ndërprerë...

VIDEO | Portieri vrapon drejt tribunës për t’i shpëtuar jetën tifozit

Ndeshja mes Kadiz dhe Barcelonës, e zhvilluar mbrëmjen e djeshme, u ndërpre për disa minuta, pasi një tifoz në stadium u...

VIDEO | Xhaka i dhuron fanelën tifozit shqiptar në SHBA

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka ka bërë një gjest tepër të bukur pas ndeshjes miqësore ndaj Orlandos në Shtetet e Bashkuara...

Lëndohet një polic dhe një tifoz gjatë përplasjeve, 25 të shoqëruar

25 persona janë shoqëruar në polici, pas përplasjeve në stadiumin "Air Albania" mes tifozëve të skuadrës boshnjake Zrinjeski Mostar dhe efektivëve. Sipas...

Gjykata liron dy tifozët holandezë të arrestuar në prag të ndeshjes

Gjykata e Tiranës liroi dy tifozët holandezë të cilët u arrestuan në prag të ndeshjes Roma-Fejnord që u zhvillua në Tiranë. Tifozët...

Festa me muzikë dhe alkool e qindra tifozëve holandezë para finales

Me alkool e këngë tifozët e presin finalen e sotme tifozët e Fejnordit. Dhjetëra prej tyre janë akomoduar në një resort...