tomkes

Ndahet nga jeta Enea Zheku, protagonisti i ‘Tomka dhe shokët e tij’

Aktori shqiptar Enea Zheku është ndarë nga jeta të dielën, në moshën 57-vjeçare. Ai vuante nga një sëmundje e rëndë. Enea Zhegu ka...