transparencës

Bordi i Transparencës rrit me 19 lekë çmimin e naftës brenda një jave

Bordi i Transparencës përcaktoi të mërkurën çmimin e ri të naftës, benzinës dhe gazit. Çmimi i naftës rritet me 9 lekë 1...

Bordi i Transparencës rrit çmimin e naftës

Nafta do të rritet me 10 lekë nga e premtja në orën 18:00. Bordi i Transparencës përcaktoi të premten çmimin e ri...

Rritja e çmimit të ushqimeve, shqetësimi kryesor për qytetarët

Një vëzhgim i kryer për disa ditë me radhë nga gazetarja e "Mirëmëngjes" Xhensila Nako tregon se çmimet që vendosi Bordi...

Bordi i Transparencës ul me 6 lekë çmimin e naftës

Bordi i Transparencës ka miratuar çmimin e ri për shitjen e naftës në vend. Nga kjo e martë nafta do të shitet...

Çmimi i naftës rritet në 233 lekë për litër

Çmimi i naftës shkon në 233 lekë për litër, nga 221 lekë që ishte ditën e djeshme. Ky çmim është miratuar nga...

Dëshmitë në Komisionin e hetimit për inceneratorët

Komisioni Hetimor në Kuvend nisi sot marrjen e dëshmive për hetimin që ka nisur për inceneratorët e Fierit, Tiranës dhe Elbasanit. Para...