tritol

EMRI| Kush është 29-vjeçari i arrestuar për zhdukjen e “Koçoles” dhe Sulovarit

Një 29-vjeçar i dyshuar për zhdukjen e Leonard Theodhorit, i njohur si "Koçole" dhe Fatmir Sulovarit në muajin prill në Sarandë,...

Tritol në pronën e 52-vjeçarit në Shkodër

Në orët e para të mëngjesit të së enjtes, një sasi tritoli ka shpërthyer në pjesën e jashtme të garazhit të...

S’i pagoi gjobën mijëra euro, zbardhet motivi pse i ‘forti’ hodhi në erë fasonerinë

Shtetasit italian, pronarit të fasonerisë që iu vu tritol më 25 maj, i ishte vendosur një gjobë prej 100 mijë eurosh...

EMRI| Tritoli në Fresk, kush është autori që hodhi në erë fasonerinë

Shpërthimi me tritol në një fasoneri në zonën e Freskut është zbardhur nga policia. Edmond Arapi është 46-vjeçari i arrestuar për ngjarjen...

Zbardhet shpërthimi me tritol në Tiranë, organizatori i pagoi 1 mln lekë të miturit

Policia e Tiranës ka zbardhur shpërthimin me tritol që ndodhi në ambientet e një fasonërie në zonën e "Freskut" në kryeqytet...

Shpërthimi me tritol në Tiranë, policia: Lënda plasëse iu vendos 1 fasonerie

Policia ka bërë me dije se lënda plasëse që shpërtheu këtë të enjte në rrugën “Fadil Deliu”, rreth orës 21:50 u...

Shpërthim me tritol në zonën e Freskut

Një sasi tritoli ka shpërthyer mbrëmjen e së enjtes në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Freskut. Shpërthim ka ndodhur në...

Tritol lokalit në Shkodër

Një sasi tritoli ka shpërthyer në një lokal në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në një lokal ne zonën e Fermentimit. Policia bëri...

Komshinjtë e Dukës pas shpërthimit: Ç’borxh kam unë të paguaj kusuret e kriminelit

Gazetarja Sara Demushi ishte në banesën e komshinjve të Muhamed Dukës të cilët kanë pasur dëmtime në shtëpi nga tritoli i...

Ashensori i shkatërruar, pamje nga shpërthimi në banesën e armiqëve të Vis Martinaj

Euronews Albania ka siguruar pamjet e ashensorit në pallatin e Mehmet Dukës, babait të vëllezërve Leonard dhe Erlis Duka, ku një...

Tritol në banesën e babait të Leonard Dukës

Në banesën e babait të Leonard Dukës ka shpërthyer një sasi tritoli. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 3 të mëngjesit të së...

“O sa mirë ia keni bërë!” – Kasmi godet Spiropalin për atentatin me tritol

Gazetari Bledi Kasmi tha në një intervistë për Euronews Albania deklaratë e deputetes së PS, Elisa Spiropali për atentatin ndaj kreut...

U vu në shënjestër të atentatit me tritol, kush është Bernard Ndreca

Bernard Ndreca, i vënë në shënjestër të atentatit me tritol është i njohur në zonën e Vaut të Dejës si një...

Shpërthimi në Vaun e Dejës, Spiropali-Berishës: Prisni rezultatet e hetimit

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentit, Elisa Spiropali, ka reaguar në lidhje me shpërthimin me tritol që ndodhi ndaj automjetit...

Iu vendos tritol në makinë, flet Ndreca: Ky sulm ka një emër

Bernard Ndreca, kreu i Rithemelimit në Vaun e Dejës, reagoi në një deklaratë për mediat rreth minës që solli shpërthimin e...

I hodhën me tritol makinën, Ndreca: Nuk kam konflikte me njeri, ja ku dyshoj

Një sasi lënde plasëse i është vendosur makinës tip ‘Audi’ në pronësi të kreut të Rithemelimit në Vaun e Dejës, Benard...