tritol

Tritol makinës së kreut të ‘Rithemelimit’ në Vaun e Dejës, Benard Ndreca

Një sasi lënde plasëse i është vendosur makinës tip 'Audi' në pronësi të kreut të Rithemelimit në Vaun e Dejës, Benard...

EMRI| Kush është kreu lokal i PD-së që iu vendos tritoli në banesë

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në orën 2 të mëngjesit në verandën e banesës së Preng Pjetrit në fshatin Ungrej...

Shpërthim me lëndë plasëse në një banesë në Lezhë

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur në një banesë në qytetin e Lezhës. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur...

Kamzë, pamje pas shpërthimit të tritolit në biznesin e ish-presidentit të futbollit

Vetrata anësore e një marketi në Kamzë është dëmtuar për shkak të shpërthimit të lëndëve plasëse. Burime nga policia konfirmojnë se tritoli...

Tritoli në biznesin e ish-presidentit të futbollit, pistat e hetimit në Kamzë

Vetrata anësore e një marketi në Kamzë është dëmtuar për shkak të shpërthimit të lëndëve plasëse. Burime nga policia konfirmojnë se tritoli...

VIDEO| Momenti i shpërthimit të tritolit në oborrin e zyrave të OSHEE-së në Shkodër

Në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në oborrin e zyrave të...

Tritol në oborrin e zyrave të OSHEE-së në Shkodër

Në orët e para të mëngjesit të kësaj të diele një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në oborrin e zyrave të...

Tritol mobilierisë në Fushë-Krujë

Në një mobilieri në Fushë-Krujë ka shpërthyer një sasi lëndë plasëse. Policia tha se ngjarja ndodhi rreth orës 20:40, në aksin rrugor...

Parandalohet krimi i rëndë në Vlorë, gjenden 500 gramë tritol gati për shpërthim

Një ngjarje e rëndë kriminale është parandaluar këtë të premte në qytetin e Vlorës, ku në pranga ka përfunduar një 23-vjeçar. Policia...

Shpërthimi me tritol në Sarandë, flasin banorët: Thamë se ra pallati

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur Sarandën në orët e para të mëngjesit. Një hotel është hedhur në erë me lëndë...

VIDEO/ Tymi mbulon qytetin, momenti live i shembjes me tritol të hotelit në Sarandë

Euronews Albania ka mundur të sigurojë videon e shpërthimit të hotelit "Bizanti" në qytetin e Sarandës. Nga pamjet shihet se shpërthimi ka...

Emrat| Tritoli shemb hotelin në Sarandë, pronarët në gjyq, zbulohen detajet

Një sasi tritoli ka shpërthyer në Sarandë në një hotel dy katësh. Hoteli është rrëzuar plotësisht, ndërsa janë dëmtuar dhe fasadat...

Shpërthen tritoli në Sarandë, rrëzohet hoteli dhe dëmtohen objektet përreth

Një sasi tritoli ka shpërthyer në Sarandë në një hotel dy katësh. Ndërtesa që prej vitit 1996 në pronësi të shtetasve S....

EMRI| Tritol në Tiranë, shpërthen në verandën e një banese

Një sasi e vogël lënde plasëse ka shpërthyer në verandën e banesës e 34-vjeçarit, Demir Cara. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 00:05...

VIDEO/ Tritol dyqanit te sheshi “Wilson”, autori kapet prej kamerave

Kamerat e sigurisë të sekuestruara nga policia kanë mundësuar kapjen e autorit që vuri sasinë e eksplozivit në dyqanin e kozmetikës...

Tritol banesës së policit në Lezhë

Banesës së një polici të rrugores në Lezhë i është vënë tritol. Lënda plasëse ka shpërthyer në shtëpinë e Zef Kolës rreth...