triumf

Ndeshja e ‘All Stars’ në NBA, triumf për skuadrën e Giannis Antetokounmpo

Ndeshja e yjeve të basketbollit amerikan në edicionin e saj të 72 ka një fitues të ri. Giannis Antetokumpo dhe miqtë...

Boksierja 18-vjeçare tregon si mposhti paragjykimet

Griselda Torollari tha se fitorja në ndeshjen me turken është moment që do jetojë gjatë në memorien e saj. “Ka qenë ndeshja...

Dua Lipa triumfon në Brit Awards

Dua Lipa fitoi çmimin artistja më e mirë pop. Ky është çmimi i 6-të që këngëtarja rrëmben që prej 2018-tës në...