turi

Balla nis nga Shkodra turin e takimeve: Intensifikoni goditjen e grupeve kriminale

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka zhvilluar sot një takim me strukturat drejtuese të Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër. Ministri Balla ka...

Procesi i Berlinit dhe Open Balkan, kryeministri Rama tur ballkanik më 6-7 korrik

Në datat 6-7 korrik, ashtu siç edhe  paralajmëroi, kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një tur ballkanik në kuadër të Procesit...

Turi i Ramës në Shkodër pas fitores, reagon Bardh Spahia

Kandidati i Bashkë fitojmë në Shkodër Bardh Spahia e cilësoi një show të radhës turin e kryeministrit Edi Rama në Shkodër...

Berisha: Turi i jugut ishte më i suksesshmi që kam pasur ndonjëherë

Ish-kryeministri Sali Berisha mbajti këtë të hënë një deklaratë për media ku u ndal te fushata zgjedhore e koalicionit “Bashkë Fitojmë”. Berisha...

Kufizohet lëvizja në disa rrugë të vendit nga datat 31 maj – 4 qershor

Disa akse rrugore të vendit do të bllokohen nga data 31 maj deri më 4 qershor, për shkak se do të...