turp

‘Turp’! E ëma e Gert Shehut: Ishte një fatkeqësi që po përdoret nga politika

Ermira Kaçaçi, nëna e 31-vjeçarit Gerti Shehu i cili sot sulmoi me grusht kreun e PD Sali Berisha tha se i...

Energjia, Rama: Turp që BE nuk na mbështet

Ndërsa presidenti serb Vuçiç kërkoi ndihmë nga Bashkimi Europian për krizën energjitike dhe dimrin e vështirë që pritet të vijë, Rama...

‘Turp, banalitet’, kompozitorja shpërthen ndaj këngës shqiptare në Eurovizion

Kompozitorja Diana Ziu e cilësoi të turpshëm përfaqësimin e Shqipërisë në Eurovizion me këngën ‘Sekret’ të Ronela Hajatit. Në emisionin ‘Sot’ në...