ulje

Bie numri i vaksinimeve anti-Covid në Shqipëri

Numri i të vaksinuarve në Shqipëri ka pësuar një ulje. Nga të dhënat që Ministria e Shëndetësisë ka dërguar për emisionin...

Fundjava me shi, por temperatura të larta

Java ka nisur me vranësira të cilat herë pas here mund të sjellin dhe reshje shiu. Meteorologu i Meteoalb, Hakil Osmani tha...