unaza lindore

1 viktimë dhe 3 të plagosur, makina ra nga mbikalimi sipër një makine tjetër

1 viktimë është regjistruar mbrëmjen e kësaj të enjteje nga një aksident i rëndë në Tiranë. Një makinë e cila ka ardhur...