vajza

Mendohej se merrte pjesë vajza e Lavrov, protestuesit ‘bllokojnë’ dasmën në Gjeorgji

Aktivistët në Gjeorgji penguan një dasmë të mbajtur jashtë kryeqytetit Tbilisi, ku mendohet se po merrte pjesë vajza e ministrit të...

Tefta Malaj në lot, në karrocë me rrota, fotot e funeralit të 16-vjeçares Xhesika

Tefta Malaj, nëna e Xhesikës, 16-vjeçares që u vra nga babai i saj Taulant Malaj la përkohësisht ambientet e departamentit të...

Në karroc me rrota, Tefta Malaj merr pjesë në ceremoninë mortore të vajzës

Tefta Malaj, nëna e Xhesikës, 16-vjeçares që u vra nga babai i saj Taulant Malaj ka lënë përkohësisht ambientet e departamentit...

“Flisnin në WhatsApp”, detaje nga dëshmia e Malajt pasi vrau vajzën dhe 51-vjeçarin

Avokatja Elierta Myftari ka treguar në një intervistë për Euronews Albania se Taulant Malaj ka gjetur mesazhe në rrjetin social WhatsApp...

Vrasja e 16-vjeçares nga babai shqiptar në Itali, reagon drejtoresha e shkollës

Një ngjarje e rëndë tronditi të dielën Italinë, ku 45-vjeçari shqiptar Taulant Malaj ekzekutoi shtetasin italian Massimo De Santis, plagosi bashkëshorten...

Vajza 2-vjeçare e lojtarit të NFL mbytet në pishinën e shtëpisë

Vajza dyvjeçare e një lojtari të Tampa Bay Buccaneers NFL u mbyt në një pishinë në shtëpinë e familjes të dielën,...

Dëshmia e vajzës që zbuloi vrasësit e Nikulaj, si dështuan 3 tentativat e para

Dëshmia e një vajze e njohura e Edmond Haxhisë ka ndihmuar grupin hetimor për zbardhjen e ekzekutimit të biznesmenit Ardian Nikulaj....

Arrestimi i 25-vjeçarit, pamjet kur prek te pjesët intime vajzën në qendrën tregtare

Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ngacmoi seksualisht dy shtetase. Nga veprimet hetimore ka rezultuar se 25-vjeçari me inicialet...

Gjinekologia: Djemtë nuk pranojnë të përdorin mjete mbrojtëse gjatë seksit

Gjinekologia Meral Yzeiri Ferati tha në një intervistë për “Goodmorning Albanians” në Euronews Albania se ka të rinj që nuk janë...

Gazetarja: Si vajza braktisi Gjermaninë për dashurinë, u dhunua barbarisht në Tiranë

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar në studion e Euronews Albania detaje të reja nga rasti i 28-vjeçares, e cila u mbajt...

“Më dha drogë, donte të më mbyste”- Dëshmia e vajzës që u mbajt peng nga i dashuri

Euronews Albania ka mundur të sigurojë dëshminë e vajzës e cila është mbajtur peng për një javë dhe dhunuar barbarisht nga...

E rëndë në Kosovë| Babai qëllon 3 herë ndaj vajzës, djali i merr me forcë armën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Randobravë të Prizrenit mëngjesin e kësaj të premteje. Policia e Kosovës bën me...

Flet mamaja e vajzës të përdhunuar në Korçë: Burri gjeti djalin të zhveshur

Valbona Grozdani, mamaja e vajzës që dyshohet se u përdhunua nga kryeplaku i fshatit Rehovë, Ervin Rrapo, ka zbuluar për mediat...

I biri u arrestua për përdhunim, flet e ëma e kryeplakut: Beqar është, i hapin namin

Mamaja e Ervin Rrapo, kryeplakut të fshatit Rehovë, në bashkinë e Korçës, i cili u arrestua në flagrancë pasi dyshohet se...

Babai: Më dhemb, pas videos virale vajzat nuk flasin më si më parë

Arbeni, babai i vajzës nga Librazhdi, të cilën vjehrra e kapi me të dashurin, zbulon se pasi video u publikua kudo...

“Ishte vjehrra që u kap mat”- Babai: Vajza ime “kokë turku”, donin të mbulonin…

Arbeni, babai i vajzës nga Librazhdi, të cilën vjehrra e kapi me të dashurin në krevat dhe e filmoi, zbulon në...