valixhe

Arrestohet nëna që vrau dhe futi në valixhe fëmijët

Policia e Koresë së Jugut thotë se ka arrestuar një grua të akuzuar për vrasjen e dy fëmijëve të saj, të...

Zelanda e Re identifikon fëmijët e gjetur të vdekur në valixhe

Policia në Zelandën e Re ka identifikuar dy fëmijë, mbetjet e të cilëve u gjetën në fillim të këtij muaji në...

Nëna e fëmijëve të gjetur të vdekur në valixhe ndodhet në Korenë e Jugut

Një grua që besohet të jetë nënë e dy fëmijëve, mbetjet e të cilëve u gjetën në valixhe në Zelandën e...

Kufoma në valixhe, ankandi në Zelandën e Re zbulon vrasjen e dy fëmijëve

Mbetjet trupore të dy fëmijëve të vegjël janë gjetur në dy valixhe të nxjerra në një ankand në Zelandën e Re. Pas...

Valixhja e dyshimtë te Rruga e Kavajës ishte e mbushur me rroba

Mesditën e së premtes në Rrugën e Kavajës, në afërsi të një kompleksi pallatesh, është konstatuar një valixhe ngjyrë kafe. Shërbimet e...

Gjendet i pajetë fëmija në Korçë, dyshimet e para

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Korçës mëngjesin e sotëm, pasi një foshnje është gjendur pajetë në një shtëpi. Mamaja...

Koleksionistja Reijna Kulla zbulon paratë dhe objektet e vjetra

Reijna Kulla Çystri është ka pasion për të koleksionuar gjërat e vjetra, të cilat marrin vlerë kur koha kalon. Sot ajo ka...