varrimi

VIDEO/ Duke përqafuar nënën, Saimir Tahiri merr pjesë në varrimin e të atit

Drejtoria e Përgjithshme e Burgjeve ka miratuar kërkesën për leje të ish-ministrit Saimir Tahiri, për të marrë pjesë në ceremoninë mortore...

“Tragjike kjo që po kalon familja ime”- Përcillet në banesën e fundit 35-vjeçari

Është mbajtur këtë të martë ceremonia mortore e makinistit 35-vjeçar Spyros Voulgaris, i cili drejtonte trenin komercial që u përplas në...

“E donte punën, qe i lumtur”- Varroset mes lotësh makinisti, i pranishëm Mitsotakis

Është mbajtur këtë të martë ceremonia mortore e makinistit 35-vjeçar Spyros Voulgaris, i cili drejtonte trenin komercial që u përplas në...

I jepet lamtumira policit dhe të birit në Greqi, historia e trishtë e një familjeje

Është shoqëruar për në banesën e fundit polici grek 54-vjeçar, Vangelis Bournazis, dhe djali i tij 15-vjeçar, të cilët humbën jetën në...

Ish-Myftiu i Tiranës: Ka persona VIP që kanë shpenzuar 200 mijë euro për një varr

Ylli Gurra, ish-Myftiu i Tiranës, foli në emsisionin “Goodmorning Albanians” në Euronews, në lidhje me shpenzimet e larta që bëjnë shqiptarët...

Mbretëresha Elizabeth II përcillet në banesën e fundit

Në sytë e dhjetëra mijëra njerëzve, arkivoli me trupin e pajetë të mbretëreshës Elizabeth-a e Dytë mbërriti pasditen e së hënës...