vdiq

Ndahet nga jeta shkrimtari Bardhyl Londo

Shkrimtari Bardhyl Londo është ndarë nga jeta në moshën 74-vjeçare. Londo studioi për Gjuhë Shqipe dhe Letërsi në Universitetin e Tiranës. Punoi...

Gruaja vdiq nga i ftohti në Fier, a duhet riparë ndihma ekonomike?

Një grua ka humbur jetën nga i ftohti në Fier. Djali i saj, akuzon se OSHEE ia ndërpreu dritat pa të...