vera ora

Mbajti në skenë flamurin serb, nëna e Rita Orës i jep mesazh këngëtares…

Vera Ora, nëna e këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora e cila është kthyer në një yll të muzikës botërore, ka...

Ora: Besoj që do ketë një bashkëpunim me Dua Lipën

Psikiatrja Vera Ora ishte e ftuar në “SOT” në Euronews Albania për të folur rreth fëmijërisë së Ritës, vështirësive, karrierës dhe...

Vera Ora flet për marrëdhënien me Ritën: Nëse ka radhën i lan dhe enët

Mes të qeshurash, në një intervistë ekskluzive për “SOT” në Euronews Albania, Vera Ora tregoi për marrëdhënien me të bijën. Në momentin...

Vera Ora tregon si nisi karriera e Rita Orës

Rita Ora ka qenë një fëmijë aktiv që i pëlqente vëmendja dhe performanca, por për të ëmën në fillimet e saj,...

Vera Ora rrëfen vështirësitë në Britaninë e Madhe: Asokohe isha sipërfaqësore

Në një intervistë ekskluzive për “SOT” në Euronews Albania, Vera Ora ka treguar se ka qenë aspak e lehtë të emigronte...

Vera Ora: Të rrisim ndërgjegjësimin, rininë e kemi të bukur

Psikiatrja Vera Ora e cila vazhdon të qëndrojë në Tiranë pas koncertit të së bijës, tha në një intervistë ekskluzive për...

Ekskluzive| Vera Ora tregon si u ndje pas koncertit të Ritës

Psikiatrja Vera Ora, e ëma e Rita Orës, tregoi për “SOT” në Euronews Albania se emocionet pas çdo performance të vajzës...