video

VIDEO | Gjakftohtë, në pak sekonda ekzekuton vëllanë dhe kunatën

Euronews Albania ka siguruar videon nga momenti kur Arsen Muskurti ka hyrë në biznesin e vëllait dhe kunatës së tij, para...

VIDEO| Një dem arratiset nga hambari, përfundon brenda bankës

Një dem, që u arratis nga hambari ku qëndronte në orët e para të mëngjesit të së hënës, shkaktoi panik në...

EMRI| Publikoi videot intime të një vajze në rrjetet sociale, arrestohet 34-vjeçari

Një 34-vjeçar është arrestuar nga policia e kryeqytetit pasi i kishte publikuar video intime në rrjete sociale një shtetaseje, e përndiqte...

Festa ishte private dhe videoja nuk duhej publikuar, thotë kryeministrja e Finlandës

Kryeministrja finlandeze, Sanna Marin ka pranuar se ka bërë festë të shfrenuar pas publikimit të videove private, por tha se është...

VIDEO virale e robotit rus të armatosur dhe gati për luftë alarmon rrjetin

A e keni parë katalizatorin e makthit kolektiv që po qarkullon aktualisht në internet? Frika është e lidhur me një video e...

VIDEO| Ali Ahmeti ia merr këngës në makinë pas miratimit të propozimit francez

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti bashkë me zëvendësministrin e Brendshëm, Nazim Bushi, ia marrin kengës pas miratimit në...

Arrestohet i riu që kërkonte para nga 22-vjeçarja për mospublikimin e video-ve

Një 27-vjeçar u vu në pranga nga blutë e kryeqytetit këtë të premte, pas kallëzimit të një 22-vjeçareje. Shtetasi K. K i...

VIDEO | Momenti kur drejtuesi i “Range Rover” largohet pasi plagos efektivët

Dy efektivë policisë në Durrës janë plagosur mbrëmjen e së enjtes, pasi janë përplasur nga një automjet tip "Range Rover të...

Video | Aksidenti tek “Rruga e Kavajës”, Euronews Albania siguron pamjet

Një aksident ndodhi mesditën e së dielës në "Rrugën e Kavajës", ku një automjet përplasi një çift me foshnjën e tyre...

Videoja e gjysheve në Tik Tok

Të moshuarat e një qendre ditore në Itali janë bërë të famshme në Tik Tok. Videoja tregon një mjek të pashëm...