vijat

Vuçeviç: Serbia e ka përcaktuar se cilat janë vijat e saj të kuqe

Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Millosh Vuçeviç, tha të mërkurën se situata e sigurisë në veri të Kosovës është shumë e...

Osmani i tregon ‘vijat e kuqe’ Macron dhe Scolz: Asosacioni i dëmshëm edhe për BE

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani deklaroi se Komisioni Evropian u ka dërguar edhe një rikonfirmim të gjitha vendeve anëtare të Bashkimit...

Gjobitet me 2000 lekë polici në Lezhë që parkoi tek vijat e bardha

Një efektiv i policisë së Lezhës është gjobitur me 2 mijë lekë, për shkelje të kodit rrugor pasi ka parkuar mjetin...