viktimë

Humb jetën 55-vjeçari në Pogradec, dyshimet e para

Një 55-vjeçar ka humbur jetën në Pogradec mëngjesin e kësaj të premteje. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Guri i Kuq, në afërsi...

Video e rëndë| Ekuipazhi i anijes në Greqi shtyn pasagjerin në det, vdes 36-vjeçari

Ekuipazhi i anijes “Blue Horizon” ka shtyrë në det një pasagjer i cili tentoi të hynte në bord dhe ishte me...

Hermoso pasi u puth nga shefi i futbollit spanjoll: U ndjeva si viktimë e dhunës

Futbollistja e ekipit kombëtar të grave të Spanjës, Jennifer Hermoso, ka thënë të premten se u ndje sikur ishte sulmuar nga...

Elbasan, humb jetën në ish-kombinatin metalurgjik punonjësi indian

Një punonjës me origjinë nga India është dëmtuar në trup gjatë procesit të punës në ish-kombinatin metalurgjik në Elbasan e për...

Flet mes lotësh nëna e autorit të krimit makabër në Maliq: Kisha disa ditë pa e parë

Nëna e Gjergj Mullallit, i cili vrau dje gruan e tij dhe e hodhi në kanalin e ujërave të zeza, ndërsa...

Zhduket i moshuari me sklerozë nga Bilishti, gjendet i vdekur një ditë më pas

Një i moshuar nga Bilishti është gjetur pa jetë sot në Devoll, në vendin e quajtur Sellca, pasi familjarët e denoncuan...

Digjet një anije mallrash pranë Holandës, një viktimë

Një pjesëtar i ekuipazhit të një anije mallrash vdiq të mërkurën në afërsi të Holandës, pasi anija që po transportonte gati...

Gjendet pa jetë 62-vjeçari në Këlcyrë, dyshimet e para

Një 62-vjeçar është gjetur pa shenja jete te “Përroi i thellë”, në fshatin Tolar, Këlcyrë. Ngjarja ka ndodhur të shtunën rreth orës...

Humb jetën turku në Skrapar, i bie sipër çisterna me ujë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në të gdhirë të së dielës, disa kilometra larg fshatit Gjerbës në qafën e Dërvisë...

Tragjedia e familjes në Gramsh, nxirren nga liqeni trupat e 4 viktimave

Katër trupat e mbytur në liqenin e Gramshit janë gjetur mbrëmjen e së premtes. Ngjarja tragjike ku humbën jetën babai dhe dy...

Humb jetën 68-vjeçari në Porto Romano, dyshimet e para

Një 68-vjeçar ka humbur jetën në në Porto Romano, Durrës i cili ka shfaqur probleme sapo ka rënë në kontakt me...

EMRAT| Viktima në Krujë ishte për vizitë te nipi, gjendet një automjet duke u djegur

Në fshatin Larushk, Krujë është shënuar një ngjarje e rëndë në të gdhirë të së martës. Rreth orës 00:15 në oborrin e...

Çfarë fshihnin që s’e lejuan kontrollin e policisë? Flasin dy banoret e MEK

Gazetarja e Euronews Albania, Eksiola Shehu mundi të intervistonte dy banore të MEK-ut, të cilat ngritën shqetësimin për sulmin e ditës...

VIDEO| Euronews futet brenda spitalit të MEK, konfirmohet në morg 1 person i vdekur

Gazetarja e Euronews Albania, Kloida Gjuzi, ishte brenda kampit të muxhahedinëve në brendësi të spitalit ku janë duke u trajtuar 36...

Aksident me vdekje në Novoselë, shoferja përplas 60-vjeçarin

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur sot rreth orës 15:50, në autostradën “Fier-Vlorë”, në afërsi të fshatit Novoselë. Shtetasja K. Gj.,...

Shkaktoi aksidentin me 1 viktimë dhe 6 të plagosur, arrestohet 21-vjeçari

Policia e Korçës ka arrestuar drejtuesin e mjetit që shkaktoi aksidentin me një viktimë dhe 6 të plagosur një ditë më...